שירותי חירום

רועי מנעולים – שירותי חירום בכל שעה

 

המפתח אבד או נשאר תקוע בצילינדר? יש לכם כתובת וטלפון למקרים שגרתיים כאלה, גם בשעות לא שגרתיות.

 

רועי מנעולים נותנת שירות ייחודי זה ללא כל תוספת תשלום ממש כמו בימים ובשעות “הרגילות”.

 

שירות 24/7 – תהיו בטוחים שנגיע

 

כפי שציינו, אנו עובדים בכל שעות היממה. שעות הלילה המאוחרות ושעות הלילה המוקדמות, הן שעות קשות למרבית אנשי המקצוע, פרמטר אשר יוצר עליית מחירים משמעותית של השירות. רועי מנעולים נותנים שירותי חירום בכל זמן ועבור צרכים מיוחדים בדיוק כמו בשעות הבוקר המוקדמות.

אנחנו ברועי מנעולים, לוקחים אחריות על הדינמיות של תחום המנעולנות ומאמינים שכל שעה כזו היא שעה מיוחדת ובהולה עבור הלקוח. בין אם מדובר בבוקר או בשעות הלילה המאוחרות – אנחנו נגיע אליכם עם מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות בהתאם לצורך ולתקציב. לרועי מנעולים ציוד מתקדם, המונע את הרס ו/או שבירת המנעול בסיטואציות רבות.

 

גוש דן VIP – שירות ייחודי לתושבי אזור המרכז וגוש דן

 

רועי מנעולים, עונים לכל קריאה וקריאה. באזור גוש דן אנו מסוגלים לתת מענה מועדף ולהבטיח הגעה ודיוק בזמנים – באחריות. היכולת שלנו לשלוח זרועות רבות של אנשי מקצוע ואנשי שירות מנוסים ואמינים, היא זו שיוצרת את חווית השירות של הלקוח עם קבלת שירות יעיל, מהיר ונוח. אנו  מגיעים עד בית הלקוח או עד רכב הלקוח בזמן ממוצע של 20 דקות עד לפתרון המיטבי של התקלה לשביעות רצונכם המלאה.

 

חגים ומועדים עלינו! שירות מקצועי ללא תוספת תשלום

 

בזמנים של חגים ומועדים קשה מאוד למצוא אנשי מקצוע בתחומים השונים עד כמה וכמה שירותי מנעולנות ופריצה. אנחנו ברועי מנעולים מבינים את זה ובאים לקראת הלקוח, בתחום העמידה בזמנים והן מבחינת העלויות. רועי מנעולים מתחייבת שלא להעלות את מחירי השירותים בחגים, מועדים ושבתות ולתת ללקוח את השירות המלא והיעיל ביותר ממש כמו ביום חול ויותר מכך.

 

זקוקים לשירות מנעולנות או פריצה ברגע זה? צרו קשר מיד עם המוקד הטלפוני של רועי מנעולים ואחד מאנשי השירות שלנו יצא לקראתכם כבר עכשיו!

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!