רב בריח

רב בריח היא חברת מיגון המייצרת בעיקר דלתות פלדה, מנעולים וצילינדרים. החברה מצטיינת ביכולות המיגון הטובות שלה לצד עיצוב מודרני ומתקדם כך שניתן להתאים דלת מעוצבת ודקורטיבית לכל בית, שתהווה גם ביטחון והגנה על הבית ויושביו. חברת רועי מנעולים מתמחה בשיווק והתקנה של דלתות רב בריח עבור בתים, דירות, בתי עסק ועוד.

דלתות מבית רב-בריח

חברת רב-בריח מציעה מגוון רחב של דלתות עבור הבית או המשרד. בדרך כלל כשמדובר בהתקנת דלת למשרד חשובים בעיקר הבטיחות והמיגון של המשרד והרכוש שבו – ולכן אין דגש משמעותי על עיצוב הדלת וניתן לרוב להסתפק בדלת רגילה. אולם כאשר מתקינים דלת לכניסה לבית או לדירה, בדרך כלל מעוניינים בדלת דקורטיבית שתהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הכניסה לבית. רב בריח מייצרת דלתות פלדה איכותיות המספקות גם הגנה ובטיחות, אך גם מיוצרות בעיצובים מתקדמים המתאימים לסוגים וסגנונות עיצוב שונים, כך שהן יכולות להתאים לכל בית.

מנעולים מבית רב-בריח

רב-בריח מתמחה גם בייצור מנעולים וצילינדרים מתקדמים להגנה מרבית על הבית או העסק. הצילינדרים והמנעולים של החברה מתאפיינים באיכות הגנה מרבית, טכנולוגיה חדשנית ורמת גימור גבוהה אשר מתאימה לעיצוב הדלת המבוקשת. מדובר בחברה שהיא שם דבר בתעשיית המנעולים בארץ ובעולם – מנעולי החברה כוללים צילינדר חמישה או שבעה פינים, צילינדר כפול, מנעול תלייה, מנעול אש, מנעול חשמלי, מערכות נעילה מתקדמות ועוד.

ביטחון ושקט באיכות מקסימלית

על מנת להיות שקטים ורגועים בנוגע לפריצות וגניבות, מומלץ להתקין אביזרי בטיחות של חברת רב בריח המספקת איכות לצד יופי, מקצועיות לצד חדשנות. חברת רועי מנעולים מתקינה את כל סוגי הדלתות, המנעולים והצילינדרים של החברה ומאפשרת החלפה של אחד המוצרים או יותר בצורה מהירה ומיומנת בעת הצורך. אם אתם זקוקים לדלת פלדה מעוצבת, לצילינדר איכותי המאפשר הגנה ברמה גבוהה או למנעול חשמלי, אנו בחברת רועי מנעולים נתקין עבורכם את המוצר המתאים לצרכים שלכם במהירות, במיומנות ובמקצועיות שאין לה תחרות.

צרו עמנו קשר לסקירת קולקציית דלתות החברה שאנו משווקים ומתקינים.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!