ציפוי דלתות

דלתות הן חלק חיוני ואינטגראלי בכל בית ועסק. עם זאת, על אף העובדה כי הפונקציונאליות שלהן חשובה, המראה החיצוני שלהן חשוב לא פחות. עם הזמן, גם הדלת העמידה והחזקה ביותר עלולה להתקלקל, להתקלף, להיחבל או לדהות. באמצעות ציפוי דלתות, ניתן להפוך את הדלת הוותיקה לחדשה וטובה בשנית.

מגוון חומרים המתאימים לכל דלת

בעת תהליך ייצור הדלת, מצפים את התוצר הסופי בחומר המכונה וינוריט. חומר זה הנו נפוץ בעיקר בדלתות פלדלת או רב בריח, אולם גם בדלתות אחרות נעשה שימוש בחומר בעל מאפיינים דומים. ציפוי הדלת נעשה בדרך כלל באמצעות הדבקת חיפוי חיצוני הדומה במרקם ובחומר לוינוריט המקורי.

יחד עם זאת, ניתן לצפות את הדלת במגוון נרחב של ציפויים, החל מציפוי פורמיר, הדומה במראהו לעץ, ועד לציפויים בעלי אי-אילו תבליטים ודוגמאות. באמצעות מרחב החומרים הקיים בשוק, כמו גם מגוון הדוגמאות והעיטורים, ניתן לחדש את הדלת בקלות וביעילות.

שלל יתרונות בציפוי דלתות

בנוסף לחידוש הדלת והארכה חייה, ציפוי דלתות מעניק יתרונות רבים אחרים. ראשית, הוא מאפשר ליהנות מדלת חדשה, מבלי להשקיע את התקציב ברכישת דלת חדשה. שנית, באמצעות הדלת המשודרגת, ניתן ליהנות מהגנה טובה יותר על הבית, בין אם כנגד פורצים וגורמים לא רצויים ובין אם כנגד נזקי מזג האוויר, לאורך עונות השנה. 

בנוסף לכך, ניתן להקנות לדלת מראה נהדר וייחודי, כזה המבטא באופן מושלם את הסגנון העיצובי של בני הבית. כמו כן, ניתן להפוך את הדלת לכדי אלמנט פרסומי רב עוצמה, בייחוד כאשר מדובר על דלת לבית עסק או לחברה. 

ציפוי דלתות – על ידי מקצוענים בלבד

בכל הנוגע לציפוי דלתות, כמו גם התקנתן, כדאי להיעזר בבעלי מקצוע, המתמחים בתחום. בזכות כך, תוכלו להיות בטוחים כי ציפוי הדלת נעשה בצורה הטובה ביותר, בין אם מבחינה וויזואלית ובין אם מבחינת אבטחת הבית.

חברת רועי מנעולים מציעה שירותי ציפוי דלתות, לכלל סוגי הדלתות, לעסק ולבית הפרטי. מגע הקסם של מקצועני החברה, יהפוך גם את הדלת הוותיקה ביותר לחדשה, כאילו הרגע יצאה מהניילונים.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!