צילינדר רב בריח

כאשר אנו מזמינים דלת לבית, הבטיחות היא בדרך כלל הערך המרכזי, העיקרי והראשון שחשוב לנו: בטיחות בני הבית וגם בטיחות הרכוש והציוד שיש בתוך הבית. לכן, אנשים רבים בוחרים להתקין על דלת הכניסה לביתם מנעול מסוג צילינדר רב בריח, למען בטיחות מקסימלית. אולם לעיתים מתרחשים מקרים בהם יש צורך בפריצת או החלפת צילינדר כשהמפתח נשבר, אבד, נשכח, או כאשר הצילינדר עצמו התיישן או נפגם. חברת  רועי מנעולים מתקינה צילינדר מסוג רב בריח על דלתות מתאימות וכן מעניקה שירותי פריצה הכרחיים לאורך כל שעות היממה, בכל יום בשבוע.

מהו צילינדר רב בריח ולמה הוא טוב?

צילינדר רב בריח הוא למעשה סוג של מנעול בעל מנגנון של שבעה פינים וקפיצים חרוטים. לעיתים אנשים מתקינים צילינדר יחיד ולעיתים מתקינים צילינדר כפול בעל מערכת פינים בשני הכיוונים של המנעול – לבטיחות והגנה מרבית. צילינדר מהסוג הזה מתאים לדלתות פלדה של רב בריח, רב מגן,  פלדלת, שריונית חוסם ובאופן כללי לרוב דלתות הפלדה הקיימות כיום בישראל. צילינדר מסוג רב בריח חשוב לשם הבטחת הגנה מקסימלית על הבית, על הרכוש שבו ועל הדיירים שמתגוררים בו ולכן אנשים רבים בוחרים להתקין אותו על דלת ביתם.

מה עושים כשנתקעים בחוץ?

למרות שצילינדר של רב בריח הינו מנעול איכותי וברמה גבוהה, הוא עדיין יכול לעיתים לגרום למצבים בהם יש לפרוץ או להחליף אותו. זה קורה בדרך כלל כשנתקעים מחוץ לבית ללא מפתח ואין ברירה אלא לפרוץ את הדלת כדי להיכנס, או במקרים בהם המפתח נשבר, מחוץ או בתוך הצילינדר, או כאשר הצילינדר עצמו שבור או פגוע. במקרים כאלה יש צורך בהזמנת מנעולן שיודע כיצד לפרוץ צילינדר כזה ויוכל גם לפרוץ את הדלת וגם להחליף את הצילינדר.

שירות בכל עת

מקרים בהם יש צורך בפריצת והחלפת צילינדר הם בדרך כלל מקרים דחופים אשר דורשים שירות זריז ומהיר בכל זמן. חברת רועי מנעולים מתחייבת על הגעה מהירה ליעד, שירות יעיל ומקצועי, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים ובצוות מנעולנים מנוסה ומיומן.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!