פתיחת דלת

דלתות הן הכניסה והיציאה מבתים, משרדים, חדרים וכמעט כל מבנה אשר עומד על תילו. הדלת מאפשרת לנו ביטחון ופרטיות אך לא פעם יש צורך בשירותי פתיחת דלת במקרים של דלת נעולה, טרוקה או תקועה. חברת רועי מנעולים מעניקה שירות זה הכולל: שירות מהיר סביב השעון לכל סוגי הדלתות – בהתחייבות לשמירה על ערך הדלת ושלמותה.

הדלת – שער הכניסה לעולם שלנו

דלתות מקיפות אותנו בכל מקום בו אנו נמצאים: דלת הבית שלנו, דלת החדר שלנו, דלת המשרד שלנו, דלת המחסן שלנו, דלת הבנק שלנו, דלת המכונית שלנו, דלת הכספת שלנו, דלת החנות אליה נכנסנו וכו’. כל דלת היא בעלת יכולת נעילה ולכן לעיתים אפשר להינעל בחוץ או בפנים ללא אפשרות פתיחה של הדלת. במקרים כאלה שירות פתיחת דלת הכרחי, כדי שיהיה אפשר להיכנס למקום אליו רוצים להיכנס או לצאת ממנו. בחברת רועי מנעולים מתמחים בשירות פתיחת דלת מכל סוג – בין אם מדובר בדלת עץ, דלת זכוכית, דלת רב בריח, דלתות אלומיניום, דלת תריסים וסוגים נוספים של דלתות הקיימות בשוק.

לפתוח את הדלת בכל זמן ובכל מצב

במקרים בהם יש צורך בפתיחת הדלת, בין אם בשל מצב בו נתקענו בחוץ ובין אם אנו תקועים בפנים – אנו רוצים לפתוח את הדלת בהקדם האפשרי, במיוחד במצבים לא נעימים כמו בזמן גשם וקור או להישאר בפנים כשחייבים לצאת במהירות לפגישה. חברת רועי מנעולים מתחייבת לספק שירות מהיר ולהגיע לכל מקום בזמן המינימלי האפשרי, מתוך הבנה לדחיפות ובהילות המצב. כמו כן, רועי מנעולים נותנת שירות במשך 24 שעות ביממה לאורך 7 ימים בשבוע כולל ימי שבתון כמו יום כיפור ויום העצמאות.

אפשר לפתוח גם בלי להרוס את הדלת

כאשר אנו נתקעים בחוץ או בפנים וזקוקים לפתיחה או פריצת הדלת, אנו מעוניינים לפתוח את הדלת מבלי לפגוע בה. לא בכל מצב ניתן לפתוח את הדלת ללא גרימת נזק חיצוני נוסף, אך בחברת רועי מנעולים ניסיון רב בשירות פתיחת דלת מבלי לגרום נזקים נוספים. במקרים בהם פעולת פתיחת הדלת מחייבת הסבת נזק לדלת, ברועי מנעולים מתחייבים על נזק מינימלי ואפשרות לתיקון הנזק.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!