פריצת מנעול

חברת רועי מנעולים מתמחה בשירותי פריצת מנעול ומעניקה סיוע מהיר ואפקטיבי לכל סוגי המנעולים ובכל מטרה ובעיה. בזכות שירותי הפריצה האיכותיים של החברה, תוכלו להיות בטוחים כי הבעיה תיפתר במהרה ובאופן המקצועי ביותר.

הפיתוח הטכנולוגי החל היום בכל תחום ותחום, הוביל למגוון עצום של אמצעי נעילה ומנגנוני הגנה מתוחכמים ביותר. עם זאת, גם המנעול החכם ביותר יכול להתקלקל וגם דלת חזקה במיוחד עלולה להיתקע ולהותיר בחוץ את בני הבית או העובדים בעסק.  פריצת מנעול יכולה לסייע בדיוק במקרים אלו.

פריצת כל סוגי המנעולים

על אף המגוון הנרחב שיש היום בתחום האבטחה והמיגון, אין כמעט בנמצא מנעול שלא ניתן לפרוץ. כל מנעול ודלת דורשים את שיטת הפריצה המתאימה להם,  אולם את כלל הסוגים ניתן לפתוח, לתקן או להחליף. בין היתר, אפשר לפרוץ מנעולי צילינדר, מנעולי רתק, מנעולים חבויים, מנעולי ג’ואל לכספות ועוד. ניתן לפרוץ מנעולים עצמאיים או מנעולים המורכבים בתוך מגירה, ארון או תיבת דואר. כמו כן, אפשר לפרוץ שרשראות נעילה לאופנוע או אופניים.

פריצת מנעול חשמלי

ישנם מנעולים מתוחכמים יותר, הנעזרים במנגנון חשמלי. מנעולים אלו מבוססים על עיקרון אלקטרו מגנטי, המעניק הגנה רבה על השוהים במקום ועל הרכוש בו, ומאפשר בקרה על הנכנסים והיוצאים. על אף השוני בין מנעול מסוג זה לבין מנעולי צילינדר ואחרים, גם את המנעול החשמלי ניתן לפרוץ בקלות. לשם כך, יש צורך בבעל מקצוע שיש לו מיומנות ומומחיות בתחום.

פריצת מנעולים – למקצוענים בלבד

גם אם ניכר כי ניתן לפתור את הבעיה בקלות ולפרוץ את המנעול הסורר,  בפועל מומלץ להשאיר את העבודה לבעלי מקצוע, שהנם בעלי ידע, ניסיון והכלים לעשות זאת. מנעולן מקצועי יכול לנצל את הידע והניסיון שרכש בתחום בכדי לפרוץ את המנעול באופן ההולם את הבעיה.

 כמו כן, יש לו את הכלים לעשות זאת, מבלי ליצור נזק נוסף. יתרה על כך, במידה ותנסו לפרוץ מנעול בכוחות עצמכם, אתם עלולים לפגוע בעצמכם, או באובייקט אליו המנעול מחובר. בדומה לדברים רבים, גם פריצת מנעול אין לנסות בבית, אלא להיעזר בשירות מקצועי ואפקטיבי.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!