פריצת כספות

כיום, ישנו מבחר רב של אמצעי נעילה משוכללים, המגנים על היקר לנו. אין זה משנה אם מדובר על מיגון פתח הכניסה הראשי לבית ולעסק או על אבטחת הרכוש והקניין הפרטי והעסקי, לכל מטרה ישנו כלי ומנגנון הנעילה המתאים לה. בכדי להגן על רכוש וטובין ניתן לשים אותו בכספת המתאימה לגודלו. עם זאת, גם אם מדובר בכספת העמידה ביותר, מנגנון הנעילה שלה יכול להיתקע. במקרים אלו, יש לבצע פריצת כספות.

כספת ביתית

הכספת הביתית נועדה להגן ולאבטח רכוש פרטי חשוב במיוחד, בצורה מקיפה וטובה יותר.  בין היתר, ניתן לשים בכספת זו תכשיטים, כלי נשק, מסמכים, דרכונים, תעודות קניין ועוד. ישנן כספות בצורות וגדלים שונים, כאשר מרביתן עשויות מפלדת אל חלד והנן חזקות במיוחד ועמידות בפני פריצות ונזקים אחרים.  לכספת זו ישנו מנגנון נעילה, שלרוב נשלט באמצעות קוד ספרות, בין אם על ידי לחצנים ובין אם על ידי סיבוב חוגה.

במידה וכספת זו מתקלקלת או שמנגנון הנעילה שלה נפגם ואין אפשרות לפתוח אותה או לחלץ את הרכוש הנמצא בפנים, אז יש לקרוא לפורץ כספות מיומן. פריצת כספות הנעשית בדרך זו מאפשרת להוציא בבטחה את הנמצא בה ולא לגרום לנזק נוסף.

כספת בעסק

עסקים ומוסדות רבים נעזרים בכספות בגדלים שונים, בהתאם לתחום ולסיווג בו הם פועלים.  אחדים מהם, כגון בנקים, כוללים כספות רחבות מימדים, עד לכדי גודלו של חדר שלם, בהם הם מאכסנים את הכסף וניירות הערך. כאשר הכספת נתקעת ואין אפשרות לפתוח אותה, הדבר יכול להשפיע על פעילות העסק כולו. במקרים אלו, פריצה יעילה הנה משמעותית וחשובה ביותר.

פריצה מקצועית

פריצת כספות הנה עבודה המיועדת לבעלי מקצוע בלבד, ואין לעשות אותה באופן עצמאי. גם אם למראית עין ניכר כי העבודה הנה פשוטה למדי, למעשה מדובר על משימה עדינה הדורשת מיומנות, ניסיון וידע.

חברת רועי מנעולים מעניקה שירותי פריצת כספות, הנעשים על ידי צוות מקצועי ומיומן. ארגז הכלים שלנו, הכולל בין היתר ניסיון, ידע, איכות ומהירות, יאפשר לכם ליהנות בשנית מהגנה מרבית, על כל היקר לכם. 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!