פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה היא שירות הכרחי עבור אנשים שונים אשר נתקלים במצבים שהדלת נטרקה עליהם מבלי יכולת להיכנס פנימה. חברת רועי מנעולים מתחייבת להעניק שירות פריצה לדלת טרוקה בכל שעה ביממה בכל אחד מימות השבוע, באישור משטרת ישראל.

דלת טרוקה היא מצב בו הדלת נסגרת בטריקה, כלומר נסגרת על ידי הלשונית בלבד ללא נעילת מנעול. למעשה, דלת טרוקה היא דלת אשר לא ניתן לפתוח אותה מצדה החיצוני ללא מפתח, גם אם היא לא נעולה בעזרת מנעול. לעיתים אנו זקוקים לשירות פריצה מסוג זה כאשר נותרנו בחוץ ללא מפתח, או במקרים בהם נשאר מפתח בתוך המנעול מצידה הפנימי של הדלת אשר אינו מאפשר לנו לפתוח את הדלת גם אם יש לנו מפתח.

יתרונות דלת טרוקה

דלת טרוקה מבטיחה שגם אם שכחנו לנעול את הדלת, או אם אנחנו לא בטוחים שנעלנו אותה, היא תהיה סגורה ולא יהיה ניתן לפתוח אותה מצידה החיצוני, כך שיש הגנה מסוימת על הבית. פתרון של דלת טרוקה אפקטיבי בעיקר בבתים של אנשים מבוגרים או ילדים ששוכחים לנעול את הדלת בצאתם, וגם עבור בעלי דירות שכורות שחוששים לגורל הנכס שהפקידו בידי אחרים. במקרה בו נותרתם בחוץ בשל דלת שנטרקה, חברת רועי מנעולים תפרוץ את הדלת עבורכם במהירות תוך שמירה והקפדה על מניעת פגיעות בדלת.

 פריצת דלת טרוקה באמצעות מנעולן

לצד יתרונותיה של דלת טרוקה, תמיד קיים החיסרון שבו יש סיכוי גדול להישאר בחוץ. מה עושים במקרה של דלת טרוקה מבלי יכולת להיכנס? במקרים בהם הדלת טרוקה ללא מפתח בצידה השני, פריצת הדלת יכולה להתבצע באופן עצמאי על ידי חתיכת פלסטיק מבקבוק. אולם כאשר הדלת נטרקת ובצידה הפנימי יש מפתח, יש להזמין מנעולן מקצועי, או פורץ מנעולים, מקצועי, מיומן ומנוסה שיוכל לפתוח את הדלת עבורכם מבלי לגרום נזק. אצלנו בחברת רועי מנעולים פריצת דלת טרוקה נעשית בצורה מקצועית ומיומנת ללא נזק לדלת, על ידי שירות מהיר ויעיל.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!