פריצת דלתות

כיום, תחום האבטחה והמיגון הנו משוכלל יותר מאי פעם. אמנם אמצעי הנעילה השונים מתבססים על מנגנונים ועקרונות שפותחו בימי עבר, אולם אין ספק כי תודות לפיתוחים הטכנולוגיים שנוצרו, מגוון האפשרויות הנו עצום ויכול להתאים לכל אחד. עם זאת, מה קורה  כאשר הדלת נתקעת, המפתח אינו פועל או שנתקענו מחוץ לבית, ללא מפתחות? או אז  יש צורך בשירותי פריצת דלתות.

פריצת כל סוגי הדלתות

פורץ דלתות ומנעולים שהנו בעל ניסיון ומיומנות בתחום, יכול לפרוץ את כלל סוגי הדלתות ואת כל סוגי המנעולים ומנגנוני הנעילה. אין זה משנה אם מדובר בדלתות עץ בעלות מנעול פשוט, דלתות פלדלת המבוססות על מנעולי צילינדר או דלתות מתוחכמות, בעלות מנעולים חשמליים.  יתרה על כך, במידת הצורך או בעת חירום, ניתן לפרוץ את דלתות המכונית.

מתי יש לבצע פריצת דלתות?

המקרה הנפוץ ביותר בו יש צורך לפרוץ את הדלת הנו כאשר הדלת נתקעה ואינה נפתחת. דבר זה יכול להתרחש בשל מנגנון נעילה מקולקל, מפתח שנשבר במנעול, אובדן המפתחות או מפתחות שנשכחו בבית, מבעד לדלת התקועה. במקרה זה, יש לפרוץ את הדלת באופן יזום. לעיתים ניתן לעשות זאת על ידי הוצאת הדלת ממקומה,  בפעמים אחרות אפשר לעשות זאת לאחר תיקון המנעול והוצאת המפתח שנתקע.

מקרה נוסף בו יש לבצע פריצת דלתות הוא בשעת חירום. אמנם, לכוחות ההצלה יש את הכלים והידע לפרוץ את הדלת בעת שריפה או מצב המסכן חיים. עם זאת, גם פורץ דלתות מקצועי יכול לסייע בכך. דבר זה מקבל חשיבות יתרה כאשר דלת הבית נתקעה, ובפנים נותר פעוט ללא השגחה או בעל חיים הזקוק לעזרה.

ישנם מקרים, נדירים אמנם, בהם סכסוך בין בני הבית או בין שכנים עלול לדרוש את פריצת הדלת. דבר זה קורה כאשר אחד מבני הבית מונע את כניסת בן הזוג, או אחד מהדיירים מונע כניסת שכן לבניין עצמו, ואין לו את הלגיטימציה החוקית לעשות זאת.  במקרים אחרים בן הזוג או דייר אחר החליף את מנעול הדירה.  במקרים אלו מומלץ לערב משטרה ולהיעזר בשירותי פריצה.

בחברת רועי מנעולים מעניקים שירותי פריצת דלתות, לכל מקרה ולכל מטרה. פריצת הדלתות נעשית על ידי מקצוענים, בעלי ניסיון ומומחיות בתחום, הפותחים את הדלת במהירות וביעילות. 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!