פלדלת

דלת פלדלת היא אחת הדלתות המוכרות והנמכרות ביותר בישראל. מדובר בדלת מפלדה המיוצרת על ידי חברת רב בריח, אשר מייצרת את הדלת עצמה וגם מנעול או צילינדר רב בריח עבור הדלת. לא בכדי הפכה פלדלת לדלת פופולרית מאד בארץ – זו דלת בטיחותית מאד, נוחה להתקנה, מבטיחה מיגון ברמה גבוהה ואפשרויות דקורטיבית שונות. חברת רועי מנעולים מבצעת התקנת דלתות פלדלת עבור בתים פרטיים, בתי עסק ומשרדים ומתחייבת על התקנת הדלת המקורית מבית רב בריח תוך מתן אחריות ושירות ברמה גבוהה.

דלת לצרכי בטיחות

ישנם סוגים שונים של דלתות אך כאשר מתקינים דלת בכניסה לבית, למשרד, למפעל או לבית עסק, בדרך כלל מחפשים דלת שתהיה בעלת אפשרות המיגון הגבוהה ביותר. פלדלת מהווה אחת הדלתות המרכזיות בתחום זה וניתן למצוא אותה בכניסה לבתים ולמשרדים רבים. מעבר להיותה דלת פלדה איכותית ומובילה, היא גם מצטיינת במנעולים ובצילינדרים בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המשדרגת את איכות הבטיחות וההגנה על הבית או על בית העסק בו היא מותקנת.

מקרים בהם יש צורך בפריצת דלת

לעיתים אנחנו זקוקים לשירותי פריצה, למשל אם נתקענו מחוץ לדלת ללא מפתח, אם המפתח נשבר מחוץ לדלת או בתוך חור המנעול בעת הניסיון לפתוח את הדלת, כאשר המנעול תקול או כאשר הדלת תקועה, וכולי. במקרים כאלה אין מנוס וחייבים לפרוץ את הדלת על מנת שיהיה ניתן להיכנס.

פריצת דלת פלדלת

בשל היותה דלת כל כך קשה לפריצה, דווקא כאשר נדרשת פריצה של דלת פלדלת, בגין סיטואציות שונות, יש צורך בפורץ מנעולים מנוסה, כזה אשר יש לו ידע וניסיון מקצועי אך גם אישור של משטרת ישראל בהתקנת ופריצת מנעולים. לא כל אחד יכול לפרוץ דלת פלדלת, גם מנעולנים חובבים שחושבים שיש ביכולתם לעשות זאת, צפויים לרוב להיכשל.  על כן, אם במקרה נתקלתם במצב בו עליכם לפרוץ דלת פלדלת, כדאי להזעיק מנעולן מנוסה ומקצועי בתחום אשר יודע כיצד להתעסק עם דלתות מהסוג הזה. חברת רועי מנעולים מבצעת פריצות של דלתות פלדלת באופן מקצועי ועם נזק מינימלי לדלת.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!