פורץ

רובנו מעדיפים להימנע משירותיו של פורץ אבל קיימים מקרים בהם הזמנת פורץ מנעולים או דלתות היא הכרחית. במקרים כאלה אין להסתמך על פורצים חובבים חסרי ניסיון ומומלץ להזמין את שירותיו של פורץ מקצועי ומיומן, שיגיע במהירות ויטפל בבעיה ביסודיות. חברת רועי מנעולים מתחייבת להעניק ללקוחותיה שירותי פריצה מתקדמים, מהירים ויעילים על ידי מנעולנים מקצוענים.

סוגים שונים של פריצה

פריצה יזומה נדרשת במקרים שונים כמו: כאשר ננעלים מחוץ לבית בשל מפתח שנשכח או אבד, או כאשר ננעלים בתוך הבית בשל מנעול או צילינדר שבור. גם במקרים בהם נדרשת פריצה לרכב יש להזמין פורץ שיוכל לאפשר לכם כניסה לתוך המכונית אם המפתחות ננעלו בפנים. במצבים בהם נחוצה פריצה, חשוב לוודא כי הפורץ יוכל להיות זמין עבורכם בכל מקום ובכל זמן, שידע את העבודה ויוכל לסייע לכם בפריצת הדלת בבית או במכונית מבלי להסב נזק, או למזער את הנזקים במקרים בהם אין ברירה אלא לשבור את המנעול.

מתי יש צורך בהזמנת שירותי פריצה

חשוב לדעת כי לא כל פעם שננעלים מחוץ לבית או לרכב יש להזמין שירותי פריצה. אם קרה לכם שננעלתם בחוץ ללא מפתח בדקו ראשית כל אם יש מפתח חלופי במקום אחר, גם אם לא אצלכם. לעיתים יש מפתח נוסף אצל בן הזוג, אצל השכנים או ההורים. במקרה שאין מפתח חלופי, יש מצבים בהם ניתן לפרוץ או לפתוח את הדלת באופן עצמאי באמצעות הדרכה טלפונית של מנעולן מורשה ומקצועי. במקרים מסוימים אפילו אין צורך בהחלפת מנעול למשל אם מדובר בדלת טרוקה ללא מפתח בצידה הפנימי. רק אם אין אפשרות פריצה עצמאית, הזמינו שירותי פריצה.

איך נבחר פורץ?

כאשר דרושה פריצה יזומה לבית או לרכב חשוב להזמין פורץ מקצועי ומיומן, אשר בעל תעודת פורץ מורשה מטעם משטרת ישראל. פורץ טוב הוא לא רק איש מקצוע שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך, אלא אדם אדיב, אשר מעניק שירות אישי ומגיע לאזור בו נדרשת פריצה בזמן קצר. אצלנו בחברת רועי מנעולים תוכלו להזמין פורץ מורשה בעל תעודת אחריות, ידע מקצועי ותודעת שירות גבוהה.  אנו מתחייבים לזמינות גבוהה והגעה תוך פרק זמן קצר מרגע הקריאה.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!