פורץ מנעולים

אין מנעול שלא ניתן לפרוץ, אך יש מנעולים שקשה ומסובך יותר לפרוץ אותם. במקרים בהם נדרשים שירותי פריצה יש להזמין פורץ מנעולים מורשה ומקצועי אשר יודע ויכול להתמודד עם כל סוגי המנעולים, גם האיכותיים והחזקים הקיימים בשוק. חברת רועי מנעולים מתמחה בהתקנה, החלפה ופריצת מנעולים מכל הסוגים הקיימים כיום.

מדוע לפרוץ מנעול?

שירותי פריצה לעיתים הכרחיים במצבים מסוימים. המקרים הקלאסיים בהם נדרשים לסיועו של פורץ מנעולים היא כאשר ננעלים בחוץ מבלי אפשרות להיכנס. זה קורה כאשר שכחנו מפתח, איבדנו אותו או במקרים של דלת טרוקה שנטרקה עם מפתח מצידה הפנימי בעוד אנחנו נמצאים בצידה החיצוני. ברכבים קורה לעיתים שמפתחות הרכב ננעלים בפנים כאשר מתבצעת נעילה אוטומטית. במקרים כאלה, כשלא ניתן לפתוח את הדלת בדרך המקובלת, יש להזמין פורץ מקצועי שיוכל לעזור לכם להיכנס לאן שאתם צריכים.

לפני שמזמינים פורץ מנעולים

הזמנת שירותי פריצה, גם אם היא מהירה, לוקחת זמן וכמובן עולה כסף, ולא תמיד הכרחית. ישנם מצבים בהם ניתן לפתוח את הבית ללא צורך בשירותי פריצה מקצועיים, אלא באמצעות הדרכה פשוטה ומעט תושייה. לעיתים אפילו כדאי לנסות ולהיכנס דרך חלון או פתח אחר ולפתוח את הדלת מבפנים  (כל עוד לא מדובר בסיכון מיותר). אפילו פורץ מקצועי ינסה במקרים מסוימים להיכנס קודם לבית ולפתוח אותו מבפנים (למשל במקרים של דלת טרוקה או מפתח שאבד וקיים מפתח נוסף בתוך הבית) כדי לא לגרום נזק לדלת. רק אם באמת אין דרך לפתוח את הדלת, מבחוץ או מבפנים, כדאי לקרוא לעזרתו של פורץ.

לדעת את מי להזמין

כאמור, פורץ מנעולים צריך להיות מיומן ומקצועי כדי שיוכל לדעת כיצד לטפל במנעולים מסוגים שונים, גם אם הם מתוחכמים ומתקדמים ביותר. בנוסף יש להזמין פורץ מורשה באישור משטרת ישראל כדי להימנע ממצב של פריצה לא חוקית. חברת רועי מנעולים מעניקה שירותי פריצה מתקדמים, מהירים ויעילים ומעסיקה מנעולנים ופורצים מיומנים ומקצועיים המורשים לעסוק בפריצת מנעולים באישור משטרת ישראל.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!