פורץ מכוניות

לעיתים מתרחשים מצבים בהם יש צורך בעזרתו של פורץ מכוניות. זה קורה כאשר מפתחות המכונית ננעלו בתוכה או אבדו ואין מפתח נוסף לגיבוי, או כאשר מישהו ניסה לגנוב את המכונית ונכשל אך הצליח להרוס את המנעול. במקרים כאלה אין ברירה אלא להסתייע בשירותיו של פורץ רכבים. חברת רועי מנעולים מתמחה בפריצת רכבים באופן מקצועי וזמינה עבורכם בכל שעה משעות היממה, שבעה ימים בשבוע.

איך קורה שאי אפשר להיכנס לרכב?

רכבים הם מטרה פופולארית לגניבה ולכן הם “טרף קל” בעבור עבריינים רבים. ישנם עבריינים כה מתוחכמים, שכל מערכות המיגון והזעקה אינן מרתיעות אותם והם מנסים, ופעמים רבות גם מצליחים, לגנוב גם רכבים יוקרתיים בעלי מערכת מיגון איכותית וחכמה. אבל יש עבריינים שלא מצליחים לפרוץ אפילו לרכב פשוט והם בורחים עוד לפני שהצליחו אפילו לסובב את המנעול. הבעיה במקרים כאלה היא הנזק שברוב הפעמים נגרם למנעול ותוקע אותו כך שכאשר בעל הרכב חוזר למכוניתו, הוא לא מצליח להיכנס לתוכה. במקרים אחרים מפתח הרכב ננעל בתוך הרכב עצמו או אבד לבעליו והוא אינו מסוגל להיכנס לרכב מבלי לפרוץ אותו.

שירותיו של פורץ מכוניות

במקרים בהם לא ניתן להיכנס לרכב יש צורך בהזמנת שירותיו של פורץ מכוניות מיומן, מקצועי ואמין אשר יוכל לפרוץ את המכונית ולאפשר לכם להיכנס לתוכה. במקרים בהם המפתח ננעל ברכב או כאשר המנעול התקלקל, בעל הרכב יוכל להיכנס לרכב ולנסוע לאן שיצטרך מיד לאחר הפריצה. במקרים בהם אבד המפתח, יוכל בעל הרכב להיכנס לתוך המכונית לאחר הפריצה ולקחת ממנה את מה שהוא צריך אך לא יוכל לנסוע בה ויאלץ לפנות לאיש מקצוע על מנת לשחזר מפתח חדש או לחילופין להביא מפתח רזרבי.

פריצת מכוניות בכל עת ובכל מקום

להישאר תקוע מחוץ לרכב זה לא נעים, אך להישאר תקוע מחוץ לרכב באמצע הלילה במקום שומם וריק עלול להיות גם מפחיד. אנחנו בחברת רועי מנעולים מודעים לדחיפות ולבהילות שקיימת בצורך לפרוץ לרכב אשר בעליו נותר בחוץ ולכן אנו זמינים עבור הלקוחות גם בשעות הקטנות של הלילה ומגיעים במהירות האפשרית לכל לקוח שנמצא בטווח הפעילות שלנו. 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!