עינית דיגיטלית

חברת רועי מנעולים מתמחה בתחום האבטחה והמיגון, ומציעה מגוון של מנגנוני נעילה ואמצעים משלימים. ברועי מנעולים נוכל לסייע לכם גם בהתקנה, תיקון והחלפה של עינית דיגיטלית. החברה מעניקה שירות מקצועי, יעיל ומהיר, על ידי צוות מומחים בעל ניסיון רב.

עינית דיגיטלית היא לא משהו שיש להקל את הראש בו. אמצעי ייחודי זה הנו פיתוח של השנים האחרונות, והוא נועד להשלים ולהעצים את מנגנון הנעילה הביתי או העסקי. בזכות מגוון היתרונות שהיא מציעה, העינית מגנה באופן מושלם על היקר לכם.

מה זו עינית דיגיטלית?

אמצעי טכנולוגי זה נוצר בעקבות הפיתוחים הדיגיטליים של העת המודרנית. העינית מתבססת על אותו עיקרון ישן נושן של העינית הרגילה בדלת, בה הדיירים יכולים לזהות את הנכנס בטרם כניסתו למקום. עם זאת, העינית הדיגיטלית מסוגלת לעשות זאת גם אם האדם נמצא בכניסת הבניין או במרחק רב מהמקום עצמו.

העינית הדיגיטלית כוללת מצלמה, המורכבת מחוץ לפתח המקום, פעמון ומסך LCD, המורכב בתוך המבנה, בסמוך לדלת. כאשר אדם מסוים מבקש להיכנס לבית או לבית העסק, המצלמה מקרינה אל המסך בפנים ומאפשרת לכם לבחון את זהות האדם, לאשר כניסתו או למנוע אותה.

מגוון יתרונות במצלמה אחת קטנה

על אף גודלה הקטן יחסית, שכן המצלמה ואף המסך אינם גדולים ממסך טאבלט סטנדרטי, היא מציעה מגוון נרחב של יתרונות. ראשית, היא מעניקה מיגון מבוקר על הדיירים בבית או על הרכוש בעסק. דבר זה מקבל משנה תוקף אם מדובר על עסקים או מוסדות ציבוריים העוסקים בנושאים מסווגים.

שנית, עינית דיגיטלית יכולה לפעול גם בשעות הלילה או כאשר פנים הבניין חשוך, באמצעות אור אינפרא אדום. על ידי כך, תוכלו לחוש ביטחון בכל שעות היממה, ולמנוע את כניסתם של גורמים לא רצויים, גם אם הם עומדים בחושך. בנוסף לכך, המצלמה מקליטה את צילומי הנכנסים ושומרת אותם על כרטיס זיכרון. בצורה זו, ניתן להקרין את הצילומים בשנית, בעת הצורך.

התקנה מהירה ופשוטה

עינית דיגיטלית אמנם מתבססת על טכנולוגיה גבוהה, אולם ההתקנה שלה הנה פשוטה ומהירה, ואינה דורשת התקנת כבלי תקשורת או בנייה מסיבית. מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע, המתמחים בתחום, ומעניקים את השירות האפקטיבי ביותר.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!