מנעול כספת

מנעול כספת מהווה כיום את שיטת המיגון העדיפה עבור כספות וגם עבור משרדים ובתי עסק. זאת מאחר וחברות הביטוח דורשות מנעול נוסף מעבר למנעול הקיים בדלת כדי לבטח את העסק במקרה של פריצה, ובדרך כלל שיטת המיגון הטובה ביותר היא התקנה של מנעול זה על ידי מנעולן מקצועי. אצלנו בחברת רועי מנעולים מתקינים מנעולי כספת על ידי מנעולן מקצועי ומיומן, באיכות התקנה מעולה ובאישור משטרת ישראל.

שיטת המיגון הטובה ביותר

כבר לפני שנים רבות גילו כי הדרך הטובה ביותר להגן על רכוש יקר הוא באמצעות כספת נעולה היטב אשר כמעט ולא ניתן לפרוץ אותה אם בכלל. מנעול כספת הוא מנעול אשר עשוי מלוחיות לוחיות ולא מפינים ולכן כאשר יש ניסיון פריצה של מנעול כזה, הוא למעשה מנטרל את המנעול וכך הופך למנוטרל בעצמו. המנגנון של מנעול זה מופעל באמצעות חלקים המתוכננים בצורה קפדנית ומפעילים אותו באופן מדויק ולכן אם חלק או רכיב במנעול זז הוא בעצם מנטרל את המנעול ותוקע אותו ובכך נמנעת פריצה.

סוגים של מנעולי כספת

כיום קיימים מגוון סוגים של מנעולי כספת, אולם שלושת המנעולים המרכזיים הם: ‘ג’ואל’, ‘גאש’ ו’מגנום’. מנעול כספת ‘ג’ואל’ הוא מנעול עשוי ממפתח כפול שיניים ושלושה בריחים והוא נחשב האיכותי, ולכן גם היקר ביותר. מנעול ‘גאש’ דומה מאד למנעול ג’ואל’ אך פחות איכותי ממנו ומנעול ‘מגנום’, נחשב להכי פחות איכותי, אך גם הוא מצטיין בהגנה טובה לעסק או למשרד. חשוב לדעת כי איכות ההגנה והבטיחות אינן תלויות רק באיכות המנעול אלא גם באיכות ההתקנה ובמקצועיות שלה.

התקנת מנעולי כספת

התקנת מנעול כספת דורשת את שירותיו של מנעולן מיומן בעל ניסיון וידע בהתקנת מנעולי כספות. בדרך כלל משך התקנת המנעול עומד על כ -60 דקות והוא נעשה עבור כל דלת פלדה המאפשרת התקנת מנעול עליון או תחתון. בחברת רועי מנעולים צוות מנעולנים מקצועי ובעל ניסיון רב, שישמח לעזור ולספק עבורכם התקנה של מגוון סוגי מנעולים ודלתות לבית ולמשרד.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!