מנעול חשמלי

מנעול חשמלי מופעל על ידי זרם חשמלי. הוא בדרך כלל ננעל באופן אוטומטי ונפתח באמצעות לחיצה על קוד או כפתור מסוים. מנעולים חשמליים נפוצים בעיקר במקומות ציבוריים ומשמשים לנעילה על מנת למנוע כניסתם של אנשים זרים. ברוב המקרים המנעול החשמלי משמש סגר ביטחון נוסף לנעילה ידנית. חברת רועי מנעולים מומחית בהתקנה ופריצת מנעולים חשמליים ומהווה נושאת דגל בתחום התקנה ופריצה של מנעולים אלה ושל מנעולים בכלל.

כיצד פועל מנעול חשמלי

מנעול חשמלי פועל באמצעות מנגנון די פשוט המבוסס על  אלקטרומגנט מיוחד ולשונית הדלת. במצבים בהם הדלת עצמה נעולה אך הלשונית פתוחה, לא קיים למעשה זרם חשמלי. כאשר לוחצים על מתג חשמלי או על קוד שתוכנן מראש, נסגר המעגל החשמלי אשר מובנה בתוך המערכת ומספק את מתח החשמל לאלקטרומגנט. ישנם מנעולים חשמליים אשר מאפשרים יציאה על ידי ידית חד כיוונית מצדה הפנימי של הדלת ויש מנעולים אשר היציאה מתבצעת אף היא באמצעות לחיצה על מתג חשמלי וסגירת מעגל המשמש לפתיחת הדלת.

למה משמשים מנעולים חשמליים

מנעולים חשמליים משמשים בעיקר לפיקוח על הנכנסים (ולעיתים גם על היוצאים) מהבניין או מהמתחם בו הם מותקנים, ומניעה של כניסת אנשים זרים ו/או לא רצויים. לכן ברוב המקומות בהם מותקנים מנעולים חשמליים, כניסת האנשים מתבצעת על ידי מפתח אישי, הקלדת קוד הידוע למורשים בלבד או צלצול באינטרקום המחייב הזדהות בפני שומר או מזכירה אשר פותחים את הדלת על פי זיהוי האדם.

התקנת מנעולים חשמליים

התקנת מנעול חשמלי נעשית בעיקר לצורכי נעילת דלתות במרחבים ובמקומות ציבוריים כמו כניסה ללובי בבניין מגורים משותף, בכניסה למשרדים, בכניסה למוסדות ציבוריים, בכניסה למרפאות או בתי חולים, בכניסה למוסדות חינוך וכיוצא באלה. התקנת המנעול חייבת להתבצע על ידי מנעולן מנוסה ומקצועי. חברת רועי מנעולים מתקינה מגוון מנעולים חשמליים באמצעות שירות מקצועי, מהימן ואיכותי.  אנו מעניקים אחריות ומתחייבים להתקנה ברמה גבוהה ומתן שירות זמין עבור כל אחד בכל מקום ובכל זמן.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!