מנעולן 24 שעות

אחד הדברים החשובים כשזקוקים למנעולן מקצועי, בייחוד כשמדובר בשירותי פריצה, הוא זמינות עבור הלקוחות לאורך כל שעות היממה בכל אחד מימי השבוע. זאת מאחר ותקלות או בעיות עם מנעולים בדלת הכניסה לבית או בדלתות המכונית עשויות להתרחש בכל רגע ולהשאיר את בעל הבית או בעל הרכב חסר אונים. בחברת רועי מנעולים מתחייבים לשירות של מנעולן 24 שעות ביממה למשך כל ימות השבוע, גם בזמנים של שבתות ומועדים.

ברגעים הכי בלתי צפויים

פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו במצבים לא נוחים דווקא ברגעים הכי לא צפויים ולא מתאימים. דווקא כשהילד חוזר ממסיבה בשישי בלילה, הוא ננעל מחוץ למכונית כשהמפתחות בפנים. בדיוק כשחוזרים מחופשה, מגלים שהמפתח נשבר. יצאנו רק להביא חלב מהשכנה והדלת נטרקה והותירה אותנו בחוץ. הרגעים האלה משאירים אותנו פעמים רבות חסרי אונים וללא פתרון. לכן אלה הרגעים בהם חשיבותו של איש מקצוע נמדדת לא רק בידע המקצועי שלו אלא גם ברמת השירות אותה הוא מעניק.

מנעולן 24 שעות – אפילו בשבתות וחגים

כאמור, מצבים של חוסר מזל שכזה מתרחשים בכל עת ובכל שעה, גם ביום כיפור או ביום העצמאות. לעיתים מדובר אפילו בפיקוח נפש, אם למשל תינוק ננעל לבד במכונית כשהמפתחות בפנים, קשיש חולה שננעל בתוך ביתו ואי אפשר להיכנס ולעזור לו או ילד שנותר רגע לבד בזמן שירדנו לזרוק את הזבל והדלת נטרקה והותירה אותנו בחוץ. מקרים כאלה ואחרים מחייבים הגעה דחופה ביותר של איש מקצוע בתחום פריצת מנעולים בכל רגע בשעות היממה.

שירות מהיר, אמין ומקצועי

שירות מנעולן 24 שעות הא שירות שניתן דרך חברות שונות המתעסקות בהתקנת, החלפת ופריצת מנעולים אך לעיתים קרובות חברות אלה גובות תעריפים גבוהים יותר כאשר נדרש שירות פריצת מנעולים בשעות הלילה או בשבתות וחגים. חברת רועי מנעולים נותנת שירות של מנעולן 24 שעות במחירים נוחים מבלי לגבות תעריפים מיוחדים עבור שירות בשעות לא שגרתיות או בימים מיוחדים כמו שבתות וחגים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!