מנעולן לרכב

שירות מנעולן לרכב – פריצת רכבים

 

נתקעת? ננעלת מחוץ לרכב? מגיע לך לקבל את השירות המהיר והמקצועי ביותר!

 

הרכב הפרטי הפך עם השנים לצורך בסיסי בחייו של אזרח ממוצע במדינת ישראל, מעין זרוע שנייה או כל איבר אחר בגוף. אנחנו ברועי מנעולים מבינים את זה ונותנים את תשומת הלב המרבית ואת היחס הדרוש לכל שירותי הפריצות, תקלות הנעילה והפתיחה השונות לכל סוגי הרכבים.

 

פריצות לכל סוגי הרכבים

העקרונות המובילים בחברת רועי מנעולים, הם בראש ובראשונה ההתמקצעות וההתמחות, לצד היכולת לתת שירותים לכל סוגי הלקוחות – אם זה בפן התקציבי ואם זה בסוג הרכב או סוג התקלה. אנו מתמחים בפריצות, ניתוק אימובילייזרים, ניתוק אזעקות ושכפול מפתחות רכב במקום אלה שאבדו- יש מאין!

אנו, נגיע אליכם ונדאג לכל צורך וכל כשל – בין אם מדובר באובדן מפתח , שכפולים, שינוי קומבינציה של מנעולים ועוד. במקרים אחרים, תינתן הדרכה והסבר מדויק ללקוח על הפעולות עליו לנקוט לפתרון הבעיה.

 

רועי מנעולים – מטפלים בכל סיטואציה

אתם נכנסים אל הרכב בדרך לפגישה חשובה או לעוד יום עבודה שגרתי, הכבישים עמוסים ואין לכם זמן לבזבז. למרות החששות הנסיעה עוברת בצורה חלקה ורגועה, אתם מגיעים לחנית המשרדים, מורידים את בלם היד, מושיטים את היד אל מפתחות הרכב ו… המפתח תקוע! אין דבר יותר מציק, מאשר להגיע אל היעד ללא היכולת לזוז מהרכב. אם גם לכם נתקע המפתח בסוויצ’ או שנתקעתם במצב בעייתי דומה – רועי מנעולים תוכל לספק לכם מענה מהיר ומקצועי.

טיפ: במקרה של מפתח תקוע בסוויצ’- שימרו על קור רוח ונישמו עמוק, חייגו אל רועי מנעולים, המתינו עד 20 דקות מרגע השיחה ואיש מקצוע מטעם החברה יגיע אליכם למתן מענה מהיר ומקצועי!

 

מחשב מסלול מחדש- מחשבים את הדרך הקצרה אליך!

 

רועי מנעולים, הינה חברת שירותי פריצה ומנעולנות רכב, הכוללת מבחר אנשי מקצוע ושירות ומספר צוותי חירום. אנו משתדלים להגיע עד 20 דקות זמן המתנה משוער לאיש שירות באזור גוש דן והסביבה, לכל סוגי הצרכים ובכל שעה אפשרית ללא כל תוספת חיוב בשעות המוגדרות כשעות “מיוחדות”. אנו נותנים שירות זה, על בסיס ההבנה, ששירות טוב אשר אינו מכביד על הלקוח, ייצור אמינות ושיתוף פעולה יעיל, בין הלקוח לבין החברה.

 

המפתח תקוע בסוויצ’? איבדתם את מפתחות הרכב? האזעקה לא מפסיקה לצעוק? הרכב ננעל? לכל קושי כזה, ורבים אחרים, רועי מנעולים כאן בשבילכם בכל שעות היום ובכל ימות השבוע!

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!