מנעולים

שירותי פריצת מנעולים | החלפת מנעולים –  רועי מנעולים

 

חברת רועי מנעולים, מספקת את מיטב המנעולים ושירותי המנעולנות המגוונים, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע – ללא תוספת תשלום על שעות לילה ו/או מועדים! כל סוגי המנעולים, ההתקנות, פריצות ותיקונים.

חזרתם מהעבודה בשעת לילה מאוחרת והמפתח נתקע במנעול? אתם ממהרים לצאת לעבודה בשעת בוקר מוקדמת והמפתח נשבר בתוך חור המנעול?

 

בחברת רועי מנעולים, צוות מנעולנים וצוות פריצה מהגדולים ביותר בארץ. רק תרימו את השפורפרת ואנחנו אצלכם.

אנו מספקים מגוון מנעולים ומתמחים בפריצה של כל סוגי המנעולים: מנעולים חשמליים, מנעולים לתיבות דואר ומגירות, מנעולי תליה לרתק במידות שונות לכל סוגי הדלתות ועוד.  ניסיוננו הרב מאפשר לנו להתמודד עם מגוון סוגי מנעולים ויכולת לפרוץ כל מנעול בשלל מנגנונים.

 

שירותי פריצה והחלפת מנעולים לעסקים

מוסדות, הכוללים סיווגים ברמות השונות וארגונים בעלי מידע עסקי רגיש, זקוקים לקצת יותר מכספת הננעלת על מפתח בסיסי. לשם כך קיימים מנעולים ושיטות נעילה רבות, הנותנים מענה בדיוק לצרכים הללו.

אנו ברועי מנעולים, מתמחים בפריצה של כל סוגי המנעולים – החל מצילינדרים,  מנעולי כספת (ג’ואל), מנגנונים תקועים, מנעולים חבויים (כאלה שיש להם מפתח אפס), פריצת מנעולים ברתק (חנויות בעיקר), מנעולי רתק לדלתות זכוכית, פריצת שרשראות לאופנועים / אופניים, מנעולי תיבת דואר לסוגיהם השונים.

אנו מבינים שבעולם המנעולים ישנם מקרים רבים בהם אתם זקוקים לנו באופן מיידי עם השירות המקצועי ביותר – ניסיוננו הרב עוזר לנו להתמודד עם מגוון רחב של תקלות בצורה מקצועית ומהירה.

 

הטכנולוגיה כבר כאן

 

ככל שיכולות הפורצים משתכללות כך משתפרים גם איכויות המנעולים והמנגנונים השונים. אנו דואגים להישאר מעודכנים בפיתוחים והטכנולוגיות המתקדמים ביותר בעולם המנעולים וממשיכים לספק שיטות נעילה מתקדמות, יעילות ובטוחות כמו: שימוש בקודניות, אלקטרומגנט עם שלט ומנעולים חשמליים הנשלטים על מנגנון שלט רחוק, ידיות פתיחה באמצעות קוד ועוד. כל אלו ממיטב החברות והמותגים המובילים בשוק – רב בריח, מולטילוק ועוד.

 

הכספת תקועה? המגירה לא נפתחת? המנעול נשבר?  מעוניינים במנגנון נעילה נוח ופשוט יותר? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואחד מאנשי המקצוע שלנו יחזור אליכם עם מידע נוסף וייעוץ אישי.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!