מנעולים לדלתות

דלתות הן שער הכניסה לבית, למשרד, לחדר, וכו’ וככאלה עליהן לאפשר בטיחות ופרטיות ברמה גבוהה. מוצר משלים ובלתי נפרד מכל דלת הוא כמובן המנעול שלה, כשבתעשייה זו ישנו מגוון רחב של מנעולים מסוגים שונים לכל סוגי הדלתות. חברת רועי מנעולים מתקינה ומשווקת את כל סוגי המנעולים לכל סוגי הדלתות ומבטיחה שירות אדיב, מקצועי ובעיקר באיכות וברמה גבוהה.

האם כל דלת זקוקה למנעול?

אנחנו גרים בעולם בו קיימות דלתות בכל מקום. כל בית, כל חנות, כל משרד, כל תחנת דלק, בעצם כל מקום אליו אנו נכנסים וממנו אנו יוצאים הוא בעל דלת. עם זאת, לא לכל דלת יש מנעול. ישנן למשל דלתות בתוך הבית ללא מנעול. גם דלתות בתוך חדרי משרד לא תמיד מצוידות במנעול. אגפים שונים בחנות גדולה יכולים להיות מופרדים בדלתות אך אין צורך לנעול אותם אם נועלים את החנות כולה בסוף יום עבודה. לכן לא כל דלת זקוקה למנעול, אבל עבור הדלתות שכן מחייבות מנעול חשוב לבחור את המנעול הטוב והבטוח ביותר.

סוגים שונים של מנעולים לדלתות

כאמור, בשוק המנעולים קיימים מגוון רחב מאד של מנעולים מסוגים שונים ובגדלים שונים. ישנם מנעולי מולטילוק, מנעולי רב בריח, מנעול לשונית, צילינדרים, מנעולים לדלת פלדה, מנעולים לדלתות עץ, מנעולים לדלת זכוכית ועוד. כאשר מתקינים מנעול, חשוב לבדוק איזה מנעול יתאים לדלת עבורה אתם מעוניינים להתקין מנעול, איזה מנעול יענה על הצרכים שלכם (מבחינת בטיחות, תקציב, עיצוב של הדלת וכדומה), וגם היכן כדאי לבצע את התקנת המנעול כך שיינתן לכם השירות המהיר, המקצועי והאמין ביותר.

התקנת מנעול

התקנת מנעול לדלת צריכה להתבצע באופן מקצועי ומיומן. התקנה לא מקצועית עלולה לפגוע בדלת ולעיתים להסב נזק רב ובלתי הפיך שיאלץ החלפת הדלת. פעמים רבות כאשר המתקין אינו מקצועי הוא גם לא מעניק אחריות עבור עבודתו ואז אולי תשלמו פחות בהתחלה אבל זה עשוי לעלות לכם ביוקר בהמשך. בחברת רועי מנעולים מתקינים מנעולים לדלתות מכל הסוגים, באמצעות צוות מנעולנים מיומן,  בשימוש בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת ובהתאמה לצרכי הלקוח.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!