מנעולים חשמליים

חברת רועי מנעולים מציעה שירותי התקנה, החלפה ופריצה של מגוון סוגי מנעולים חשמליים, בהתאם למטרות והצרכים של כל בית עסק או בית פרטי. צוות המנעולנים המקצועי של החברה יבצע את העבודה במהירות וביעילות, כך שאתם תוכלו לחזור לשגרה ולחוש מוגנים בשנית.

החל מראשית דרכו, מימי הנורה החשמלית של אדיסון, החשמל סייע באופן משמעותי בכלל תחומי החיים. גם בכל הקשור לאבטחה ומיגון, הזרם החשמלי תרם רבות, אולם מנעולים חשמליים פותחו מאוחר יותר מסוגי מנעולים ידועים אחרים.  מנעולים אלו העניקו ועודם מעניקים מגוון אפשרויות הגנה, לבית ולעסק.

מנגנון נעילה מבוקר

בניגוד לסוגי מנעולים אחרים, המנעולים החשמליים מתבססים על זרם חשמלי הפותח וסוגר אותם. השליטה על מנעולים אלו נעשית לרוב על ידי מתג הפעלה פנימי, המורכב בתוך המערכת. בנוסף, ניתן ליצור מפתחות מיוחדים, המותאמים לסוג זה של מנעולים.

היתרון העיקרי של מנעולים אלו הוא שהם מאפשרים שליטה גדולה במיוחד על הנכנסים והיוצאים מהמקום. בשל כך, מנעולים אלו הנם נפוצים בעיקר במגזר העסקי, אולם הם יכולים לסייע גם למטרות אחרות.

בעסק, בבית וברכב

מנעולים חשמליים מעניקה בקרה קפדנית אודות הנכנסים לבית העסק. כאשר אדם מבקש להיכנס לבית עסק מסוים, גדול או קטן, הוא לוחץ על לחצן חיצוני. נציג המקום, בין אם המזכירה בדלפק הקבלה ובין אם המאבטח של הבניין, בוחן את האדם ומזהה אם מדובר בגורם רצוי שיש להכניסו או באדם שאין להכניסו אל המקום.

מנעולים מעין אלו יכולים לעזור גם למגזר הפרטי. ישנם בתים המכילים רכוש רב, בייחוד בשכונות עשירות בערים, המבקשים ליהנות מהגנה מקסימאלית על הבית. המנעולים החשמליים בהחלט יכולים לעזור להם במטרה זו. כמו כן, ניתן להתקין מנעול חשמלי ברכב, הנשלט על ידי הנהג באמצעות שלט רחוק.

החלפה ופריצת מנעולים

אמנם מנעולים חשמליים מציעים יתרונות אחרים מיתר המנעולים בשוק, אולם גם אלו עלולים להתקלקל, להיתקע או להיפגם. דבר זה מקבל משנה תוקף, כאשר ישנה הפסקת חשמל או תקלה במערכה החשמלית במקום. במקרים אלו, כדאי לקרוא למנעולן מקצועי, המתמחה בתחום זה. בעל מקצוע זה יכול לפתור את הבעיה במהירות, לפרוץ  במידת הצורך ולהתקין מנעול חשמלי חדש.  

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!