מאמרים

חברת רועי מנעולים מתמחה בשירותי פריצת מנעול ומעניקה סיוע מהיר ואפקטיבי לכל סוגי המנעולים ובכל מטרה ובעיה. בזכות שירותי הפריצה האיכותיים של החברה, תוכלו להיות בטוחים כי הבעיה תיפתר במהרה ובאופן המקצועי ביותר.

הפיתוח הטכנולוגי החל היום בכל תחום ותחום, הוביל למגוון עצום של אמצעי נעילה ומנגנוני הגנה מתוחכמים ביותר. עם זאת, גם המנעול החכם ביותר יכול להתקלקל וגם דלת חזקה במיוחד עלולה להיתקע ולהותיר בחוץ את בני הבית או העובדים בעסק.  פריצת מנעול יכולה לסייע בדיוק במקרים אלו.

פריצת כל סוגי המנעולים

על אף המגוון הנרחב שיש היום בתחום האבטחה והמיגון, אין כמעט בנמצא מנעול שלא ניתן לפרוץ. כל מנעול ודלת דורשים את שיטת הפריצה המתאימה להם,  אולם את כלל הסוגים ניתן לפתוח, לתקן או להחליף. בין היתר, אפשר לפרוץ מנעולי צילינדר, מנעולי רתק, מנעולים חבויים, מנעולי ג’ואל לכספות ועוד. ניתן לפרוץ מנעולים עצמאיים או מנעולים המורכבים בתוך מגירה, ארון או תיבת דואר. כמו כן, אפשר לפרוץ שרשראות נעילה לאופנוע או אופניים.

פריצת מנעול חשמלי

ישנם מנעולים מתוחכמים יותר, הנעזרים במנגנון חשמלי. מנעולים אלו מבוססים על עיקרון אלקטרו מגנטי, המעניק הגנה רבה על השוהים במקום ועל הרכוש בו, ומאפשר בקרה על הנכנסים והיוצאים. על אף השוני בין מנעול מסוג זה לבין מנעולי צילינדר ואחרים, גם את המנעול החשמלי ניתן לפרוץ בקלות. לשם כך, יש צורך בבעל מקצוע שיש לו מיומנות ומומחיות בתחום.

פריצת מנעולים – למקצוענים בלבד

גם אם ניכר כי ניתן לפתור את הבעיה בקלות ולפרוץ את המנעול הסורר,  בפועל מומלץ להשאיר את העבודה לבעלי מקצוע, שהנם בעלי ידע, ניסיון והכלים לעשות זאת. מנעולן מקצועי יכול לנצל את הידע והניסיון שרכש בתחום בכדי לפרוץ את המנעול באופן ההולם את הבעיה.

 כמו כן, יש לו את הכלים לעשות זאת, מבלי ליצור נזק נוסף. יתרה על כך, במידה ותנסו לפרוץ מנעול בכוחות עצמכם, אתם עלולים לפגוע בעצמכם, או באובייקט אליו המנעול מחובר. בדומה לדברים רבים, גם פריצת מנעול אין לנסות בבית, אלא להיעזר בשירות מקצועי ואפקטיבי.

דלתות הן שער הכניסה לבית, למשרד, לחדר, וכו’ וככאלה עליהן לאפשר בטיחות ופרטיות ברמה גבוהה. מוצר משלים ובלתי נפרד מכל דלת הוא כמובן המנעול שלה, כשבתעשייה זו ישנו מגוון רחב של מנעולים מסוגים שונים לכל סוגי הדלתות. חברת רועי מנעולים מתקינה ומשווקת את כל סוגי המנעולים לכל סוגי הדלתות ומבטיחה שירות אדיב, מקצועי ובעיקר באיכות וברמה גבוהה.

(read more…)

דלתות הן הכניסה והיציאה מבתים, משרדים, חדרים וכמעט כל מבנה אשר עומד על תילו. הדלת מאפשרת לנו ביטחון ופרטיות אך לא פעם יש צורך בשירותי פתיחת דלת במקרים של דלת נעולה, טרוקה או תקועה. חברת רועי מנעולים מעניקה שירות זה הכולל: שירות מהיר סביב השעון לכל סוגי הדלתות – בהתחייבות לשמירה על ערך הדלת ושלמותה.

(read more…)

דלת פלדלת היא אחת הדלתות המוכרות והנמכרות ביותר בישראל. מדובר בדלת מפלדה המיוצרת על ידי חברת רב בריח, אשר מייצרת את הדלת עצמה וגם מנעול או צילינדר רב בריח עבור הדלת. לא בכדי הפכה פלדלת לדלת פופולרית מאד בארץ – זו דלת בטיחותית מאד, נוחה להתקנה, מבטיחה מיגון ברמה גבוהה ואפשרויות דקורטיבית שונות. חברת רועי מנעולים מבצעת התקנת דלתות פלדלת עבור בתים פרטיים, בתי עסק ומשרדים ומתחייבת על התקנת הדלת המקורית מבית רב בריח תוך מתן אחריות ושירות ברמה גבוהה.

(read more…)

רב בריח היא חברת מיגון המייצרת בעיקר דלתות פלדה, מנעולים וצילינדרים. החברה מצטיינת ביכולות המיגון הטובות שלה לצד עיצוב מודרני ומתקדם כך שניתן להתאים דלת מעוצבת ודקורטיבית לכל בית, שתהווה גם ביטחון והגנה על הבית ויושביו. חברת רועי מנעולים מתמחה בשיווק והתקנה של דלתות רב בריח עבור בתים, דירות, בתי עסק ועוד.

(read more…)

מנעול חשמלי מופעל על ידי זרם חשמלי. הוא בדרך כלל ננעל באופן אוטומטי ונפתח באמצעות לחיצה על קוד או כפתור מסוים. מנעולים חשמליים נפוצים בעיקר במקומות ציבוריים ומשמשים לנעילה על מנת למנוע כניסתם של אנשים זרים. ברוב המקרים המנעול החשמלי משמש סגר ביטחון נוסף לנעילה ידנית. חברת רועי מנעולים מומחית בהתקנה ופריצת מנעולים חשמליים ומהווה נושאת דגל בתחום התקנה ופריצה של מנעולים אלה ושל מנעולים בכלל.

(read more…)

דלת הכניסה היא הדלת החשובה בכל בניין, בית או משרד כיוון שהיא מהווה את הפתח ממנו נכנסים אל החלל. לכן חשיבות ההגנה והבטיחות של דלת הכניסה הוא החשוב ביותר מבין כל הדלתות בבית. דלת כניסה יכולה להיות מפלדה, מעץ, מאלומיניום או מכל חומר אחר, אך חשוב להשקיע בדלת בטיחותית המקשה על פורצים את הפריצה ומאובטחת במנעול איכותי וחזק. חברת רועי מנעולים מבצעת שיווק והתקנת דלתות כניסה והתאמת מנעולים מתקדמים עבור הדלת שהותקנה, באופן מקצועי ומיומן ובאישור משטרת ישראל.

(read more…)

גם אם לעתים הם נתפסים כמובנים מאליהם, מנעולים הם בעלי ערך משמעותי ביותר בחיי היומיום. מגוון המנעולים הקיים היום מאפשר להגן ולשמור על היקר לנו, בין אם מדובר על בני המשפחה ובין אם מדובר על הרכוש הפרטי והעסקי. כאשר המנעול מתקלקל או נפגם, יש להחליפו בחדש וטוב יותר. החלפת מנעול נעשית בהתאם לצרכים ומטרות מנגנון הנעילה, וצריכה להיעשות על ידי מקצוענים בלבד.

פריצת הבית או הרכב

במקרי פריצה, כאשר גנבים נכנסים אל הבית  או גונבים מכשור מהאוטו, המנעול אינו פונקציונאלי יותר ויש להחליפו.  בניגוד לאמונה הרווחת, חלק ניכר מהפריצות אינו מבוצע באלימות. עם זאת, מאחר והמנעול אינו מגן יותר על המקום, או שעותק המפתח מצוי בידיים לא רצויות, יש לבצע החלפת מנעול. דבר זה ישדרג את מערך ההגנה על הבית או האוטו וימנע פריצות נוספות.

פריצה יזומה

ישנם מקרים בהם יש לבצע פריצות יזומות על ידי פורץ מנעולים מקצועי. דבר זה יכול להתרחש כאשר הדלת נתקעת ואין אפשרות לפתוח אותה, כאשר המפתח נתקע בחור המנעול או כאשר בעלי הבית תקועים מחוץ לבית, ללא מפתחות או אדם מושיע. כמו כן, פריצה יזומה של המנעול צריכה להיעשות בעת מצבי חירום, כשצריך לסייע באופן מיידי לפעוט ללא השגחה, קשיש חולה או חיית מחמד.

במרבית המקרים, לאחר פריצה יזומה של המנעול, יש להחליף אותו. דבר זה מקבל משנה תוקף אם אין פיתרון אחר אלא לעשות פריצה אלימה. בעת החלפת המנעול, ניתן להחליף אותו לדגם דומה, או לשדרג אותו לטוב יותר, בהתאם להעדפות בעלי הבית והעסק.

כניסה לבית חדש

כאשר רוכשים דירה יד שנייה או ששוכרים דירה מבעליה, מוטב להחליף את המנעולים. דבר זה יעניק לכם משנה ביטחון ויאפשר לכם לדעת שמפתחות הדירה לא נמצאים בידיים לא רצויות. על אף הרצון לחסוך בתקציב, מוטב להיעזר בבעלי מקצוע שיחליפו את המנעול בדלת, ולא לבצע את העבודה בכוחות עצמכם.

חברת רועי מנעולים מציעה שירותי החלפת מנעול, לכל סוגי המנעולים, ולכל מטרה וצורך. החברה חרתה על דגלה להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, כזה המחזיר את הביטחון אל המרחב הביתי והעסקי.

 

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!