החלפת מנעול

גם אם לעתים הם נתפסים כמובנים מאליהם, מנעולים הם בעלי ערך משמעותי ביותר בחיי היומיום. מגוון המנעולים הקיים היום מאפשר להגן ולשמור על היקר לנו, בין אם מדובר על בני המשפחה ובין אם מדובר על הרכוש הפרטי והעסקי. כאשר המנעול מתקלקל או נפגם, יש להחליפו בחדש וטוב יותר. החלפת מנעול נעשית בהתאם לצרכים ומטרות מנגנון הנעילה, וצריכה להיעשות על ידי מקצוענים בלבד.

פריצת הבית או הרכב

במקרי פריצה, כאשר גנבים נכנסים אל הבית  או גונבים מכשור מהאוטו, המנעול אינו פונקציונאלי יותר ויש להחליפו.  בניגוד לאמונה הרווחת, חלק ניכר מהפריצות אינו מבוצע באלימות. עם זאת, מאחר והמנעול אינו מגן יותר על המקום, או שעותק המפתח מצוי בידיים לא רצויות, יש לבצע החלפת מנעול. דבר זה ישדרג את מערך ההגנה על הבית או האוטו וימנע פריצות נוספות.

פריצה יזומה

ישנם מקרים בהם יש לבצע פריצות יזומות על ידי פורץ מנעולים מקצועי. דבר זה יכול להתרחש כאשר הדלת נתקעת ואין אפשרות לפתוח אותה, כאשר המפתח נתקע בחור המנעול או כאשר בעלי הבית תקועים מחוץ לבית, ללא מפתחות או אדם מושיע. כמו כן, פריצה יזומה של המנעול צריכה להיעשות בעת מצבי חירום, כשצריך לסייע באופן מיידי לפעוט ללא השגחה, קשיש חולה או חיית מחמד.

במרבית המקרים, לאחר פריצה יזומה של המנעול, יש להחליף אותו. דבר זה מקבל משנה תוקף אם אין פיתרון אחר אלא לעשות פריצה אלימה. בעת החלפת המנעול, ניתן להחליף אותו לדגם דומה, או לשדרג אותו לטוב יותר, בהתאם להעדפות בעלי הבית והעסק.

כניסה לבית חדש

כאשר רוכשים דירה יד שנייה או ששוכרים דירה מבעליה, מוטב להחליף את המנעולים. דבר זה יעניק לכם משנה ביטחון ויאפשר לכם לדעת שמפתחות הדירה לא נמצאים בידיים לא רצויות. על אף הרצון לחסוך בתקציב, מוטב להיעזר בבעלי מקצוע שיחליפו את המנעול בדלת, ולא לבצע את העבודה בכוחות עצמכם.

חברת רועי מנעולים מציעה שירותי החלפת מנעול, לכל סוגי המנעולים, ולכל מטרה וצורך. החברה חרתה על דגלה להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, כזה המחזיר את הביטחון אל המרחב הביתי והעסקי.

 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!