החלפת מנעולים

מעבר לדירה חדשה, התרחשות של פריצה בביתכם, מנעול שהתקלקל או גניבת המפתחות שלכם מחייבת החלפת מנעול, אולם חשוב לדעת באיזה מנעול כדאי לבחור וכמובן איזה איש מקצוע להזמין על מנת להתקינו. חברת רועי מנעולים מבצעת החלפת מנעולים מסוגים שונים עבור דלתות שונות, מבטיחה עבודה מקצועית וחלקה במחיר משתלם.

מתי להחליף מנעול?

החלפת מנעול יכולה להתבצע מכמה סיבות למשל כאשר עוברים דירה ומעוניינים להחליף מנעול כדי שלדיירים הקודמים לא תהיה גישה כל שהיא לבית. סיבה נוספת היא כאשר מתרחשת פריצה לביתכם והמנעול נשבר או כאשר נגנבו המפתחות של הבית שלכם ויש צורך בהתקנת מנעול חדש למען בטיחותכם. לפעמים אין צורך דחוף או הכרחי בהחלפת המנעול אבל המנעול הקיים אצלכם כבר מתחיל לחרוק ולעשות בעיות ואז אתם מוצאים את עצמכם מתחבטים בשאלה האם כדאי להחליף מנעול ומתי כדאי לעשות זאת.

החלפת מנעולים – איזה מנעול כדאי?

כמו שאין חוזה שלא ניתן להפר, כך אין מנעול שלא ניתן לפרוץ. העניין הוא כמה קל יהיה לפרוץ מנעול זה או אחר שהתקנתם על גבי הדלת שלכם. כאשר מתקינים מנעול טוב הדורש מהפורץ זמן רב ומאמץ, הוא יעדיף לוותר ולחפש קורבנות אחרים. גם במקרים בהם קיימים מספר מנעולים על הדלת, יעדיפו הפורצים לא לבזבז את זמנם ולבדוק האם כל המנעולים עובדים וידלגו לדלת בעלת מנעול אחד ויחיד ופשוט יותר לפריצה. לכן, החלפה של מנעול מחייבת להתקין מנעול טוב ואיכותי מבית היוצר של החברות המובילות בתחום. חיסכון ברכישת מנעול זול עשוי לעלות לכם ביוקר אחר כך. לעיתים עדיף להוסיף מנעולים על גבי הדלת כשמתאפשר ובכך למזער את סיכויי הפריצה גם אם המנעול הישן איננו בשימוש כלל.

אין מנעול בלי דלת

החלפת מנעולים איננה יעילה כאשר הדלת אינה חזקה דיה. הפורץ יבחין באיכותה הירודה של הדלת, יוותר על פריצת המנעול ופשוט יהרוס את הדלת על מנת להיכנס. לכן כאשר מחליפים מנעול לפעמים כדאי להחליף גם את הדלת, ובכל מקרה להתאים את סוג המנעול לסוג הדלת בביתכם. חברת רועי מנעולים מבצעת החלפת מנעולים ודלתות ומעניקה ייעוץ ושירות מהימן ומקצועי לגבי סוגי המנעולים והדלתות השונות אשר יכולים להתאים לכם.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!