דלת כניסה

דלת הכניסה היא הדלת החשובה בכל בניין, בית או משרד כיוון שהיא מהווה את הפתח ממנו נכנסים אל החלל. לכן חשיבות ההגנה והבטיחות של דלת הכניסה הוא החשוב ביותר מבין כל הדלתות בבית. דלת כניסה יכולה להיות מפלדה, מעץ, מאלומיניום או מכל חומר אחר, אך חשוב להשקיע בדלת בטיחותית המקשה על פורצים את הפריצה ומאובטחת במנעול איכותי וחזק. חברת רועי מנעולים מבצעת שיווק והתקנת דלתות כניסה והתאמת מנעולים מתקדמים עבור הדלת שהותקנה, באופן מקצועי ומיומן ובאישור משטרת ישראל.

מנעולים עבור דלת הכניסה

דלת כניסה מחייבת מנעול איכותי וחזק שיקשה על הגנבים את מלאכת הפריצה והחדירה אל תוך הבית או הדירה. בדרך כלל עדיף להתקין דלת פלדה ומנעול צילינדר מתקדם. מאחר וחשיבותו של המנעול גבוהה ביותר, חשוב לוודא כי המתקין הינו מנעולן מקצועי ומנוסה, בעל מומחיות ומיומנות בתחום, המכיר מנעולים ושונים ויכול לסייע בבחירת המנעול הנכון המתאים לדלת הכניסה ולצרכיו של הלקוח. בנוסף יש לבחור מנעול שיאפשר לכם שקט וביטחון וגם יתאים לדלת אותה בחרתם.

סוגים שונים של דלתות כניסה

דלתות כניסה חייבות להיות דלתות שישאירו רושם כיוון שהן הדבר הראשון אותו רואים האורחים או המבקרים בבית או במשרד. במשרדים בדרך כלל ניתן להסתפק בדלת פלדה סולידית שתאפשר הגנה מקסימלית לצד רושם סולידי ומקצועי ולרוב אין צורך בבחירת דלת מעוצבת. בבתים אנשים מעדיפים להתקין דלת כניסה דקורטיבית מפלדה, אשר תהיה מעוצבת ויפה אך לא תתפשר על ביטחון דיירי הבית והגנה על רכושם.

התקנת דלתות כניסה

לאחר רכישת הדלת, יש להתקין אותה ולהתאים לה מנעול יעיל ואיכותי. התקנת דלתות כניסה נעשית על ידי מנעולן מקצועי והיא מחייבת עדינות ואסתטיקה לצד מיומנות. בחברת רועי מנעולים אנו מתמחים בהתקנת דלתות כניסה מכל סוג: פלדה, עץ או זכוכית, בצורה מקצועית ומיומנת על ידי צוות מנעולנים מנוסה בעל ידע מקצועי רב בתחום. בנוסף, חברת אנו מעניקים ייעוץ להתקנת מנעולים איכותיים והתאמה של דלתות לכל מטרה.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!