דלתות

התקנת דלתות | פריצת דלתות – תחושת הביטחון שלכם ובשבילכם

 

הדלת הביתית משמשת בראש ובראשונה כאמצעי בטיחותי לדיירי הבית ו/או העסק. בשנים האחרונות, הפכה דלת הכניסה והדלתות הפנימיות גם לפריט עיצובי בתחום עיצוב הפנים והחוץ כאחד.

 

רועי מנעולים מעניקים שירותי התקנה ופריצה לדלתות מהסוגים השונים בדגש על שמירה על התקינות והמראה החיצוני .

 

שירותי פריצת דלתות – מה שבטוח בטוח

היכולת להתמחות במגוון רחב של דלתות בחברה המספקת שירותי פריצה והתקנה הינה הכרחית. בחברת רועי מנעולים, תקבלו שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות: עץ, פלדלת, אלומיניום, זכוכית, דלתות פנים, שערי ברזל ותריסים חשמליים, דלתות אש ועוד. מעבר לשירותי הפריצה תוכלו לקבל גם מגוון רחב של שירותים משלימים כמו: החלפת צילינדרים, הוספת מנעול עליון (ג’ואל), החלפת מנגנוני דלתות, פעמון לבית ועוד.

 

התקנת דלתות – שירותי מכירה, התקנה והתאמת דלתות

בחברת רועי מנעולים מתמחים בהתקנה, כיוון ותיקון של דלתות חוץ מבית רב בריח, התקנה כיוון ותיקון דלתות פנים וחוץ, ושערים מכל הסוגים הקיימים הכוללים תוספות, שכלולים ומוצרים משלימים שונים.

אנו מתקינים ומשווקים את כל סוגי הדלתות: דלתות פלדה, דלתות זכוכית, אלומיניום, דלתות עץ, דלתות חוץ ודלתות פנים בהתאמה אישית ללקוח, למבנה ולתקציב.

*בנוסף, ניתן לקבל שירות דלתות פנים מעוצבות על פי בקשת הלקוח.

הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ? עם רועי מנעולים, תקבלו מגוון תוספות המונעות מקרים כאלה, כמו סטופרים ומעצורים מיוחדים לדלתות טריקה, ידיות עם קוד ופתרונות נוספים, בהתאם לצרכים ובהתאם לסוג הדלת וסוג מנגנון הצילינדר. שירות תיקון דלתות מתבצע באופן מדויק ואחראי הכולל החלפת מנגנונים, החלפת צילינדרים, תיקון דלתות לאחר פריצה והחזרת המצב לקדמותו. בין שירותי החברה תוכלו לקבל שירותים נוספים החל מהחלפת סגר הביטחון בדלת, שדרוג ואבזור דלתות קיימות ועוד..

 

דלתות מעוצבות- גם יפה וגם חכמה

 

כפי שציינו, הדלת איננה אותו פריט מגושם שהכרנו בעבר, המשמש אך ורק לפרטיות ובטיחות. על אף שללא כל צל של ספק, מדובר בצרכים חשובים, הצורך בעיצוב דלתות הכניסה ודלתות הפנים ושיפור פני הבית והעסק מוביל אותנו גם אל פתחי הכניסה. לצד שירותי התקנה וכיוון דלתות ושערים, אנו מעניקים גם שירות מיוחד של החלפת טפטים בדקורציה ייחודית, במגוון רחב של צבעים ובמיגון ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

לשם מה לבזבז הון תועפות על דלת מעוצבת חדשה? באמצעות חברת רועי מנעולים תוכלו לשדרג את העיצוב הקיים ולחסוך זמן יקר וכסף רב על רכישת דלתות פנים חדשות.

מנגנונים משלימים ואביזרים חכמים

ברועי מנעולים מגוון רחב של שירותים ואביזרים משלימים לשדרוג בטיחות הדלת והבית, אנו נותנים שירותים הכוללים החלפת עיניות אלקטרוניות (מצלמות המצלמות תמונה שנשמרת ומשדרות אותה אל פנים הבית, סטופרים לדלתות (מחזיקי דלת, מומלץ מאוד לדלתות נטרקות), ידיות קוד, קודנית (שירותי נעילה בדומה לפתיחת אינטרקום), מנעולים אלקטרו מגנטיים (חשמליים) ועוד.

באמצעות הנעילה האלקטרו מגנטית, באפשרותכם למקסם את האבטחה על דלת הכניסה שלכם בבית ובעסק.  המערכת האלקטרו מגנטית, פועלת באמצעות טכנולוגיה פשוטה ע”י התקנת מנעול חיצוני שקוע, המאפשר פתיחה ונעילה בטיחותית של דלתות הכניסה השונות. בנוסף, ניתן לשלוט גם באמצעות שלט רחוק על המנעול האלקטרו מגנטי (חשמלי) והקודנית.

בחברת רועי מנעולים מגוון שירותים שיעניקו לכם שקט וביטחון לצד חזות מרהיבה.  אנו מקפידים על עבודה נקייה ומקצועית שתישמר לאורך זמן.

מעוניינים בדלת פנים מעוצבת בתקציב לכל כיס? זקוקים להחלפת צילינדר, התקנה או שירותי פריצה? צרו קשר כבר עכשיו ואחד מאנשי המק

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!