דלתות כניסה

כמו כל אלמנט עיצובי אחר,  גם דלתות כניסה יכולות לבטא את הסגנון העיצובי של בני הבית, בין אם מדובר על בית פרטי ובין אם מדובר על דירה בבניין. הדלת כבר מזמן אינה רק אמצעי נעילה, החשוב להגנה על דיירי הבית או על הקניין העסקי, אלא הנה פריט דקורטיבי, המתאים באופן הרמוני לעיצוב הפנימי.

כידוע, על טעם ועל ריח אין להתווכח, ולכן התאמת דלתות כניסה לעיצוב הבית כולו הנה סובייקטיבית, ונעשית בהתאם להעדפות בני הבית. לעיתים, אף ניתן להיעזר במעצבים המתמחים בכך ומעניקים נקודת מבט אובייקטיבית. עם זאת, ההחלטה הסופית תלויה לחלוטין בטעם האישי של הדיירים. ריכזנו לפניכם שלושה מקרי מבחן, המציגים כיצד בחירת הדלת יכולה להתאים באופן מושלם לטעם האישי של בני הבית.

איש ההייטק והדלת הגיאומטרית

נדב הנו איש הייטק כבר מזה עשור, המתגורר בתל אביב, באחד הרחובות הקרובים למרכז העיר. הוא לא נמצא הרבה בבית, אבל הוא מעוניין לעצב את הבית באופן ההולם את טעמו האישי. על כן, הוא עיצב את הבית בגוונים של שחור ולבן,  תוך שימוש נרחב בהדפסים גיאומטריים.  גם את דלת הכניסה הוא התאים על פי קריטריונים אלו, ובחר דלת פלדלת שחורה, בעלת פסים לבנים החוצים אותה. 

הגננית והדלת הפרחונית

נגה מתגוררת בפאתי רחובות,  עוסקת בעבודה סוציאלית, אולם נשמתה מצויה בעולם הצומח. היא אוהבת לגדל פרחים וביתה שוקק צמחים בשלל צבעים, כמו גם המרפסת הגדושה מיני עציצים בגדלים שונים. את ביתה היא עיצבה בהתאם לדוגמאות פרחוניות, דבר שלא פסח על דלת הכניסה. בהתאם, היא בחרה דלת צילינדר בעלת עיטורים פרחוניים. 

פיסת כפר באמצע העיר

דלתות כניסה יכולות להפוך את הדירה לפיסה כפרית, גם באמצע העיר הסואנת. דבר זה מתבטא במקרה של שנית, הגרה ברמת גן מזה שנתיים ועוסקת בהנדסת מחשבים. שנית  אמנם עוסקת במקצוע טכני, אולם היא חולמת להתגורר בכפר ולעסוק בפיסול. בינתיים, היא הפכה את דירתה לחלום כפרי מקסים. בין היתר, היא בחרה דלת כניסה בעלת ציפוי מעץ, ההולם את המראה הכפרי.

 

חברת רועי מנעולים מציעה מגוון של דלתות כניסה איכותיות וייחודיות. בנוסף להתקנת הדלתות, צוות המקצוענים של החברה מתמחה בהחלפה ותיקון של דלתות אלו, ומעניק שירות הקשוב לצורכי הלקוח, במהירות ובאפקטיביות מרביות. 

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!