אודות רועי מנעולים

“רועי מנעולים” הוקמה על ידי רועי נג’י – מנעולן מוסמך מורשה של רב בריח בעל ניסיון עשיר בתחום, במטרה לתת שירות יעיל ומקצועי ללקוחותיה בעיתות חירום ובצרכים העסקיים והביתיים השוטפים.

 אנו עובדים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום שירותי המנעולנות והפריצות. החברה פועלת לייעול ושיפור השירות באופן מתמיד על מנת להמשיך ולתת ללקוחותיה הרבים, שירות מקצועי ואמין.

 

מכירים אותנו! 

חברת רועי מנעולים, בהנהלת רועי נג’י פועלת ברישיון משרד העבודה ומוכרת ע”י שירותי הביטחון. החברה עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

בין היתר מספקת החברה שירותים לחברות הגדולות במשק, בכללם מוסדות וארגונים פרטיים וממשלתיים.

 

אנחנו על המפה- שירותי מנעולנים באזור גוש דן, תל אביב והמרכז 

הוותק והמקצועיות של חברת “רועי מנעולים”, הופכים אותה לנותנת השירות מספר אחד בתחומה, מקצועיות אשר באה לידי ביטוי בעמידה בזמנים, שירותיות, מקצועיות ואמינות ללא דופי. השירות והמקצועיות שלנו גורמים ללקוחות שלנו לבחור ברועי מנעולים פעם אחר פעם. 

הצוות המתפתח בחברת “רועי מנעולים”, הן מבחינת הידע והן מבחינת גודל הצוותים מאפשר לה לתת שירות VIP  לכל לקוח- פרטי, עסקי ומוסדי כאחד.  אנו מעניקים שירות בפריסה רחבה ברחבי כל אזור גוש דן והסביבה.

 

אתכם בכל זמן ושעה – ללא תשלום נוסף! 

זקוקים לשירות פריצה בשעות המאוחרות של הלילה, ביום שבת או דווקא בשעה מוקדמת השכם בבוקר? אנחנו בחברת רועי מנעולים, מבינים שאף אחד לא נשאר תקוע מחוץ לבית, בתוך הבית או מחוץ לאוטו בכוונה תחילה. לכן, אנחנו לא גובים תשלום נוסף עבור זמנים המוגדרים כזמני שירות מיוחדים.   אנו מבינים שדווקא בזמנים אלה ישנה חשיבות מכרעת באספקת שירות מקצועי, אמין ומהיר ככל האפשר.

 

זקוקים לשירותי פריצה, התקנה או החלפת מנעולים? צרו קשר או השאירו פרטים בכל שעה משעות היממה במוקד הרב קווי שלנו ונחזור אליכם כהרף עין.

זקוקים למנעולן עכשיו?

צרו קשר עם המוקד הטלפוני או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם ללא דיחוי כבר בדקות הקרובות בהתחייבות לזמן הגעה והמתנה מינימאלית.

אנחנו כאן בשבילכם - 24/7

רועי מנעולים- פותחים את הדלתות בפניכם.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!